O nas

Witamy Państwa na stronie internetowej Restauracji Promenada w Choszcznie. Lokal usytuowany jest nad brzegiem pięknego jeziora Klukom przy lokalnej plaży, obok której znajduję się wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Nasza restauracja składa się z dwóch poziomów. W górnej części lokalu znajduje się elegancka restauracja z tarasem widokowym, w której można zjeść wykwintne dania. Natomiast na dole podczas korzystania z plaży można posilić się szybkimi daniami (kebab, frytki, hamburger, zimne napoje, lody itp).

Lokal usytuowany jest nad brzegiem pięknego jeziora Klukom przy lokalnej plaży, obok której znajduję się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Nasza restauracja składa się z dwóch poziomów. W górnej części lokalu znajduje się elegancka restauracja z tarasem widokowym, w której można zjeść wykwintne dania. Natomiast na dole podczas korzystania z plaży można posilić się szybkimi daniami (kebab, frytki, hamburger, zimne napoje, lody itp).

W naszej restauracji jest możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego, chrzcin, urodzin, komunii, spotkań biznesowych oraz innych imprez okolicznościowych.

W przypadku wszystkich imprez na życzenie klienta możliwość dekoracji sali.
Oferujemy również usługi cateringowe na terenie naszego miasta.

wirtualny

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy oraz do zapoznania się z naszą kartą menu.

Wszystko o nas, jak również aktualne promocje, znajdą Państwo na naszym profilu w G+. Również na G+ można zameldować się w naszej restauracji, ocenić nas a czasem wygrać jakąś niespodziankę.

Restauracja Promenada na Google+

Nasze wnętrza możesz obejrzeć na mapach Google.